V databázi je uvedeno 45 jezů


Databáze jezů, u kterých má výroba energie nepřiměřený negativní dopad na ekologii a rekreační využití.

Výběr jezu


Podpořte nás


Partneři


Projekt podporuje

Podpořte projekt suchých jezů

Projekt suchých jezů je nevýdělečný, nemá možnost si svojí činností vydělat na provoz a ani nemá žádného mecenáše, který by ho financoval. Přitom hlavně přes léto se jedná o poměrně náročnou práci, kdy se jednak musí zpracovávat podněty, vyhodnocovat je, komunikovat s úřady, ověřovat skutečnosti apod. Mezi další aktivity patří rozvoj (programování) webu a jeho procesy při zpracování jednotlivých podnětů. Proto jsme nuceni hledat cesty na jeho financování mezi širokou veřejností.

Podpora koupí třička za 399Kč

V nabídce jsou trička (200 g/m, 100 % bavlna, Single Jersey, silikonová úprava) se 2 možnými motivy. Velikosti jsou XS, S, M, L, XL, XXL, případně je možné dodat dámský střih i dětské velikosti. Cena je 399 Kč/ks + náklady na doručení. Výroba triček se provádí 1x za měsíc dle objednávek, proto může být dodací lhůta až 2 měsíce. Děkujeme za trpělivost a Vaši podporu.

Motiv 1

Logo webu na zádech s nápisem nechcisuchejezy.cz na červeném tričku
Tričko s motivem 1

Motiv 2

Obrázek na zádech "Nepomáhá to, jsme furt na suchu" s nápisem nechcisuchejezy.cz na tyrkys tričku
Tričko s motivem 2

Objednávku prosím proveďte prostřednictvím emailu jezy~raft.cz, kde prosím specifikujte požadovaný motiv, počet ks v jaké velikosti, jestli pánské, dámské nebo dětské, dodací adresu a kontaktní telefon. K ceně se připočítá poštovné a dobírka ve výši 110 Kč.

Finanční podpora umístěním loga

V případě zájmu podpořit tento projekt financemi, napište na jezy~raft.cz Vaši představu o částce, název firmy nebo jméno, případnou fakturační adresu a logo. Vystavíme Vám fakturu na reklamu a zařadíme Vaši firmu nebo jméno do seznamu Projekt podporuje.

Donate

Zašlete finance pomocí Vašeho účtu na pay-pal.